Studije na Univerzitetu u Novom Pazaru

Forum studenata Internacionalnog Univerziteta u Novom Pazaru, Subotici, Pancevu, Nisu i Beogradu

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Tutinac

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.09.2006

PočaljiNaslov: Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu   Pon 18 Sep 2006, 01:46

Dobro bi bilo da se u sklopu pravnog fakulteta organizuju i druge aktivnosti kao sto su posjeta sudu, opstini, zatvorima...

Jos bolje bi bilo da se osnuje sekcija npr. za besjednistvo i da se nase kolege ukljuce u takmicenja koja se organizuju na pravnim fakultetima sirom Srbije.

Vase misljenje o svemu ovome i da li bi neko ucestvovao u nekom od ovih aktivnosti ?

P.S. Prisustvovao sam nedavno jednom takmicenju u besednistvu na BG pravnom fakultetuutiske. Ujedno, nosim najpozitivnije utiske jer studenti se kroz tu sekciju uce retorici i javnom nastupu sto je podjednako korisno.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin
Admin

Broj poruka : 63
Datum upisa : 13.09.2006

PočaljiNaslov: Odlicno   Pon 18 Sep 2006, 01:57

hajde da trazimo od Maje karailo da svuda da po jednog glumca koji bi to radio. Mislim da je to radio Dragan Pantic ranije, a ipak su za to bolji glumci. Da obezbedi ona po jednog glumca kako u NP tako i u Subotici i Pancevu. Ides kod nje?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://univerzitet.goodforum.net
gorant

Broj poruka : 15
Godina : 31
Datum upisa : 16.09.2006

PočaljiNaslov: Re: Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu   Pon 18 Sep 2006, 02:02

El mogu ja da glumem Sokrata u Sokratovoj odbrani??? bounce Smile bounce Very Happy bounce Laughing bounce Razz
Nazad na vrh Ići dole
Tutinac

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.09.2006

PočaljiNaslov: Re: Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu   Pon 18 Sep 2006, 02:07

Ne znam ko je ona. Ali mislim da su za to bolji profesori prava koji se bave retorikom. Ne znam ko bi to ovdje mogao da bude. Jos ih nisam upoznao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin

Broj poruka : 63
Datum upisa : 13.09.2006

PočaljiNaslov: onda   Pon 18 Sep 2006, 02:14

ONDA PROF. DR DRAGAN PANTIC 100% ON SE TIME NAJVISE BAVI. INACE PREDAJE ISTORIJU DRZAVE I PRAVA
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://univerzitet.goodforum.net
sh2

Broj poruka : 5
Godina : 37
Datum upisa : 20.09.2006

PočaljiNaslov: cekaj, stani, vidi, pazi   Sre 20 Sep 2006, 03:11

prof.dr Miljojko Bazic je predavao Retoriku studentima zurnalistike u NP. Jos jedna osoba koja se bavila retorikom, pomalo neuspesno po mom misljenju je i prof. dr Sefket Krcic. al on je filozof. Idea
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu   

Nazad na vrh Ići dole

Ostale aktivnosti na pravnom fakultetu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Za Sasu i ostale forumase

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu