Studije na Univerzitetu u Novom Pazaru

Forum studenata Internacionalnog Univerziteta u Novom Pazaru, Subotici, Pancevu, Nisu i Beogradu

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin

Broj poruka : 63
Datum upisa : 13.09.2006

PočaljiNaslov: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Ned 17 Sep 2006, 02:06

samo ko studira psihologiju zna koliko noci nije spavao zbog njih. Ali, ok, isplati se znati....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://univerzitet.goodforum.net
gorant

Broj poruka : 15
Godina : 31
Datum upisa : 16.09.2006

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Ned 17 Sep 2006, 03:21

Tu je trio snova Razz tanananaaaaaaaaaaaaaaaaaa:
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven
Milenko Kundacina!!! cheers
bom
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Tutinac

Broj poruka : 16
Datum upisa : 17.09.2006

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Ned 17 Sep 2006, 15:19

E kakav je taj MIlenko Kundacina?

Ne predaje meni al drugarica u Mitrovici kod njega polaze vec godinu dana...i nista.

Razmislja da se obesi... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
gorant

Broj poruka : 15
Godina : 31
Datum upisa : 16.09.2006

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Pon 18 Sep 2006, 00:36

Tutinac ::
E kakav je taj MIlenko Kundacina?

Ne predaje meni al drugarica u Mitrovici kod njega polaze vec godinu dana...i nista.

Razmislja da se obesi... Shocked

I ti jos pitas kakav je Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
hermes_gl

Broj poruka : 2
Godina : 29
Datum upisa : 20.12.2006

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Sre 20 Dec 2006, 17:24

Ja sam prva god. na psihologiji u Mitrovicu tako da mi je profesor Milenko Kundacina. Ovi stariji kazu da ih je mnogo plasio a da je na kraju ipak ipao fer... Videcemo juna koko ce biti...
Nazad na vrh Ići dole
hermes_gl

Broj poruka : 2
Godina : 29
Datum upisa : 20.12.2006

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   Pon 09 Apr 2007, 13:01

E pa ljudi, niko vam nije kriv sto ne zelite da ucite. Niko te nece pustiti na ispitu a da ne znas osnovne stvari... Nemojte vi slusati starije studente, a narocito one koje nisu polozili ispit koji vi sada trebate da polazete...
Milenko Kundacina je odlican profesor, trazi onoliko koliko traze svi prosecni profesori...
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova   

Nazad na vrh Ići dole

Prof. DrUros Mladenovic i Prof. Dr Vojislav Mitic-duo snova
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Studije na Univerzitetu u Novom Pazaru :: Studije psihologije-
Skoči na: